2012. április 17., kedd

Televíziós felvétel, 2012 április

2012. április 22-én Gyülekezetünkben kerül sor a TelePAKS Kistérségi Televízió "Segítnék kiabálni néked..." című vallási műsorának következő felvételére. A műsor készítésében évek óta részt veszünk mi is a város más gyülekezeteihez hasonlóan.

Áprilisban újra ránk kerül a sor, hogy helyszínül szolgáljunk a műsor rögzítéséhez. A felvételen D. Nagy Tamás, gyülekezetünk lelkipásztora fogja megosztani az Igét a tévénézőkkel és velünk, illetve egy interjú is fog készülni a nyári budapesti Reménység Fesztivál kapcsán. A dicsőítő csapat néhány dallal készül.

A felvétel délelőtt fél tízkor kezdődik, és körülbelül egy órát vesz majd igénybe. Ezt követően folytatódik majd rendes Istentiszteletünk. A felvételre és a tiszteletre mindenkit nagy örömmel várunk.

A vetítések pontos időpontjáról a későbbiekben itt, vagy a televízió műsorismertetőjében lehet tájékozódni.

UPDATE
A vágott műsor 2012. április 25-én szerdán kerül első alkalommal adásba, azt követően pedig négy héten keresztül lesznek ismétlések.
A sugárzott összeállítás megtekinthető a YouTube lejátszási listán, mely kattintásra indul.
A "Szeretet haszna" címmel elhangzott tanítás letölthető az archívumból, meghallgatható itt:
0 hozzászólás:

Megjegyzés küldése

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More